Home     News & media      Rozszerzony asortyment gotowych prowadnic teleskopowych Accuride

News & media

Rozszerzony asortyment gotowych prowadnic teleskopowych Accuride

Jako czołowy na świecie producent specjalistycznych, wysokiej jakości kulkowych prowadnic teleskopowych Accuride International ciągle udowadnia entuzjazm dla innowacji – poprzez rozszerzenie asortymentu gotowych produktów do poziomu – jak się obecnie uważa – nie mającego w tej branży sobie równych w Europie. 

Bardzo ciekawym etapem jest rozszerzenie oferty o produkty o dużej nośności. Ostatnio wprowadzone na rynek aluminiowe prowadnice DA4120 o częściowym wysuwie i DA4140 o wysuwie całkowitym są dostępne w długościach od 400 do 1500 mm. Charakteryzujące się obciążalnością nominalną do 438 kg oraz wyposażone w kulki i koszyki ze stali nierdzewnej, te odporne na korozję prowadnice są w stanie rozwiązać wiele problemów z dostępem i przemieszczeniem w szerokim zakresie zastosowań.

Na drugim końcu asortymentu można znaleźć częściowo wysuwane prowadnice 2421 i całkowicie wysuwane 2431 o obciążeniach maksymalnych zaledwie 16 kg i 20 kg. Te miniaturowe prowadnice mają tylko 20 mm wysokości i są dostępne w długościach 200 – 500 mm.

To tylko niektóre z wielu nowości w katalogu.

Dyrektor sprzedaży działu dystrybucji w Europie Peter Baxter mówi: „Wprawdzie czasami wycofujemy produkt z katalogu, jednak trendem jest stały wzrost. Program dystrybucji rozpoczęliśmy 12 lat temu z 50 produktami – obecnie mamy ich prawie tysiąc. Na składzie mamy prowadnice w zakresie nośności od 12 kg, do małych szuflad, po 600-kilogramowe do wysuwu baterii akumulatorowych w pociągach.”

Magazyn w Northampton prawie codziennie otrzymuje dostawy z fabryk Accuride na całym świecie. Pełni on rolę węzła logistycznego dla około 50 dystrybutorów z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Nowy katalog „Quick Ship" zawierający poza pełnym asortymentem prowadnic akcesoria do szaf elektrycznych i elektronicznych, można już pobrać z witryny Accuride www.accuride-europe.com lub otrzymać od jednego z oficjalnych dystrybutorów globalnej sieci Accuride.

Skoncentrowany na projektowaniu i produkcji teleskopowych prowadnic kulkowych Accuride jest powszechnie uznawany za eksperta w rozwoju wysokojakościowych wyrobów do niezliczonych rodzajów zastosowań, m.in. do urządzeń telekomunikacyjnych, automatów, maszyn i urządzeń przemysłowych, statków, pociągów, samolotów oraz dla przemysłu motoryzacyjnego.

Case studies...

Into the wild - Accuride's 9308 used in camping trailer

Watch the video from camper trailer manufacturer 'Into the Wild Overland' to see how clever use of Accuride's 9308 heavy duty locking slide is used to mount their equipment.

> Read more

Into the wild - Accuride's 9308 used in camping trailer
News & Blog Sign Up

Click on the link to sign up for regular blog and news updates.