News

Rozszerzony asortyment gotowych prowadnic teleskopowych Accuride

Jako czołowy na świecie producent specjalistycznych, wysokiej jakości kulkowych prowadnic teleskopowych Accuride International ciągle udowadnia entuzjazm dla innowacji – poprzez rozszerzenie asortymentu gotowych produktów do poziomu – jak się obecnie uważa – nie mającego w tej branży sobie równych w Europie. 

Bardzo ciekawym etapem jest rozszerzenie oferty o produkty o dużej nośności. Ostatnio wprowadzone na rynek aluminiowe prowadnice DA4120 o częściowym wysuwie i DA4140 o wysuwie całkowitym są dostępne w długościach od 400 do 1500 mm. Charakteryzujące się obciążalnością nominalną do 438 kg oraz wyposażone w kulki i koszyki ze stali nierdzewnej, te odporne na korozję prowadnice są w stanie rozwiązać wiele problemów z dostępem i przemieszczeniem w szerokim zakresie zastosowań.

Na drugim końcu asortymentu można znaleźć częściowo wysuwane prowadnice 2421 i całkowicie wysuwane 2431 o obciążeniach maksymalnych zaledwie 16 kg i 20 kg. Te miniaturowe prowadnice mają tylko 20 mm wysokości i są dostępne w długościach 200 – 500 mm.

To tylko niektóre z wielu nowości w katalogu.

Dyrektor sprzedaży działu dystrybucji w Europie Peter Baxter mówi: „Wprawdzie czasami wycofujemy produkt z katalogu, jednak trendem jest stały wzrost. Program dystrybucji rozpoczęliśmy 12 lat temu z 50 produktami – obecnie mamy ich prawie tysiąc. Na składzie mamy prowadnice w zakresie nośności od 12 kg, do małych szuflad, po 600-kilogramowe do wysuwu baterii akumulatorowych w pociągach.”

Magazyn w Northampton prawie codziennie otrzymuje dostawy z fabryk Accuride na całym świecie. Pełni on rolę węzła logistycznego dla około 50 dystrybutorów z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Nowy katalog „Quick Ship" zawierający poza pełnym asortymentem prowadnic akcesoria do szaf elektrycznych i elektronicznych, można już pobrać z witryny Accuride www.accuride-europe.com lub otrzymać od jednego z oficjalnych dystrybutorów globalnej sieci Accuride.

Skoncentrowany na projektowaniu i produkcji teleskopowych prowadnic kulkowych Accuride jest powszechnie uznawany za eksperta w rozwoju wysokojakościowych wyrobów do niezliczonych rodzajów zastosowań, m.in. do urządzeń telekomunikacyjnych, automatów, maszyn i urządzeń przemysłowych, statków, pociągów, samolotów oraz dla przemysłu motoryzacyjnego.