Actualités

Nagroda BSH dla Accuride Chiny za „znakomite wyniki”

Co dwa lata BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH wyróżnia swoich najlepszych dostawców za jakość świadczonych przez nich usług.

Cel tej inicjatywy jest częścią długoterminowej strategii umacniania relacji biznesowych, a dla BSH mobilizacją do współdziałania z dostawcami na rzecz zwiększenia konkurencyjności, jakości i innowacyjności na arenie globalnej.

Podczas ceremonii w październiku tego roku Accuride International Suzhou Co., Ltd otrzymała nagrodę 2012/13 „za znakomite wyniki w zakresie jakości, niezawodności, elastyczności, innowacyjności i cen”.

Po raz pierwszy BSH ograniczył liczbę kategorii nagród do jedynie sześciu. Przemawiając na ceremonii nad jeziorem Starnberg, odpowiedzialny za globalne zaopatrzenie w centralnym dziale zakupów Olivier Arlt wyjaśnił: „Ta zmiana była potrzebna z różnych przyczyn. Główne cele BSH mogą zostać osiągnięte jedynie z najlepszymi dostawcami, którzy są w stanie współrealizować strategię BSH i chcą ją wspierać”.

W imieniu Accuride nagrodę przyjął Chao Huang, wiceprezes i dyrektor generalny chińskiego zakładu Accuride, w którym zaprojektowano i wyprodukowano wyróżnione wyroby. Towarzyszył mu Detlef Bender, dyrektor działu sprzedaży w Accuride International GmbH.

Accuride Chiny dostarcza BSH białe, elektroforetycznie powlekane prowadnice teleskopowe, umożliwiające pełny dostęp do szuflad w lodówko-zamrażarkach. Zaprojektowano je specjalnie do tego zastosowania, w którym uwzględnić należało zarówno pracę w niskiej temperaturze jak i zapewnienie odpowiedniej czystości.